03.05.2018
DUEL VINAŘŮ 17.5.2018

Vážení milovníci dobrých vín,

Po delší pauze se opět vracíme s formátem řízené ochutnávky vín zvaný DUEL VINAŘŮ.

Degustace, kdy se v jeden večer sejdou dvě vinařské celebrity a navzájem si komentují své vzorky se v Liberci objevila již na začátku roku 2016 v kavárně Kino Káva Varšava. Akce měla velikou odezvu a na spoustu z Vás se díky omezené kapacitě nedostalo. My bychom na tuto ojedinělou akci po delší odmlce rádi navázali a chtěli Vás tímto pozvat na tento vyjímečný degustační večírek, který proběhne ve čtvrtek 17.5.2018 od 18.00 v sále hotelu Imperial v Liberci.

Pozvání tentokrát přijali vinaři jejichž jména se ve vinařském světě skloňují ve všech pádech a Vám jistě nebudou neznámá. Na řízené degustaci Vám svá vína přímo okomentují Michal Pitour z vinařství LAHOFER a Eliška Becková z vinařství VOLAŘÍK.

Degustace je unikátní v tom, že ze dvou sklenic zároveň budete moci porovnat šestici dvojic vín stejných odrůd, ale z jiných vinařských podoblastí a odlišných technologických postupů.

Vzorky vín budou proloženy lahůdkovými sousty.

Večerem vás provede Mgr. PhDr. Martin Procházka-lektor vinařského institutu České republiky (sommelierské kurzy, vzdělávání) Odborný garant projektu TOP vinařský cíl České republiky. Člen Asociace sommeliéru ČR, redaktor časopisu Wine and Degustation, porotce tuzemských sommelierských soutěží.

Z důvodů omezené kapacity rezervace nutná!

Vstupenky v hodnotě 250 Kč je možné zakoupit na recepci v Grand Hotelu Imperial nebo v Žitavské ulici, v sídle Decanté Wines s.r.o.

Při objednávce vín nad 2000,- bude vstupné odečteno.

Těšíme se na Vás.Vinařství Filiberk
novinka
Rodinné butikovo-garážové vinařství s jasnou filosofií je dokladem toho, že i bez špičkové technologie, takřka...
17.02.2019
Festival Vína Liberec #4
novinka
4. ročník Festivalu Vína Liberec se uskuteční v Kulturním centru 101010 ve Vratislavicích 31. srpna 2019 od ...
17.02.2019
SVATOMARTINSKÁ, MLADÁ VÍNA A BEAUJOLAIS 2018
novinka
I letos jsme si pro Vás v DECANTÉ připravili nabídku SVATOMARTINSKÝCH, MLADÝCH VÍN A BEAUJOLAIS NOUVEAU. V pro...
26.09.2018