17.09.2014
1. FESTIVAL VÍNA LIBEREC

Vážení přátelé vína,

srdečně Vás zveme zahajovací ročník Festivalu vína Liberec, který se Vám chystá představit více než 200 vín nejprestižnějších vinařů z Čech a Moravy - poslechněte si naši zvukovou pozvánku a níže v textu nalezněte pod jednotlivými odkazy podrobnější informace. Na plakát k Festivalu se můžete podívat zde.

Vína Vám k degustaci nabídnou přímo majitelé jednotlivých vinařství - NOVÉ VINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ ŠPALEK, REISTEN, ZÁMECKÉ VINAŘSTVÍ BZENEC, MIKROSVÍN MIKULOV, KOŘÍNEK, ARTE VINI, LAHOFER, HANZEL, KRÁSNÁ HORA, SPIELBERG, BMVINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ BALOUN, ŽERNOSECKÉ VINAŘSTVÍ, KRAUS, VINAŘSTVÍ POD RADOBÝLEM - a budete mít jedinečnou příležitost ochutnat vína například od držitele titulu Vinař roku 2014 - Miroslava VOLAŘÍKA nebo vína nejlepšího Vinařství roku 2013 - vinařství SONBERK.

Atmosféra festivalu bude dokreslena cimbálovou muzikou a originální hudební dramaturgií složenou z bluesových, jazzových nebo countryových kapel včetně jednoho netradičního hudebního překvapení, více v programu. Během dne vystoupí cimbálová muzika Dušana Kotlára, Big Band ZUŠ Liberec, Last Minute trio, Yellow sisters/materska.com, Bobby Houda, Country Cooks, Loop Station (Swabik feat. Rebella Yella) a Hitfakers. Pro děti máme připraveny dobrodružné skautské hry a veselé divadelní představení.

Všem Vám jistě během celého dne přijdou k chuti gurmánské speciality od regionálních farmářů - bio farma Jitrava, uzenářů, sýrařů - Ovčácký sýr, pekařů - HAIRY Bakers a Alexandr Kendik nebo chovatelů ryb - Pstruhařství Ladislav Sluka či výrobců sladkých zákusků a kávy - Sweet City a Panorama Café.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - Pro skupiny 10-30 osob nabízíme uzavřenou řízenou degustaci v základní "Classic" nebo rozšířené "Extra" verzi v salónku Liebiegova paláce. Pro bližší informace nebo objednávku nás, prosím, kontaktujte na decante@decante.cz nebo tel 608 305 000.

1. Festival vína Liberec se uskuteční v sobotu 27. září 2014 od 10h do 22h v Liebiegově paláci – U Tiskárny 81, Liberec - na arkádovém čtvercovém nádvoří v zadním traktu paláce a přilehlých prostorách.

Vstup je pro všechny návštěvníky volný, vína lze degustovat zakoupením signované skleničky "Festival vína Liberec" a vinných žetonů v libovolném množství.


Festival pro Vás připravili:

     &                                                                 Akce se koná pod záštitou Statutárního města Liberec

Festival podpořili:

            
   *       


Mediální partneři:

 
        

 

 

 

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
novinka
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA A ZÁVOZOVÉ DNY BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ
16.12.2019
DÁRKOVÉ POUKAZY
novinka
Bojíš se, že netrefíš ten správný dárek? Věnuj dárkový poukaz od DECANTÉ WINES.
11.11.2019
DÁRKOVÉ OBALY
novinka
Aby byl Váš vinný dárek dokonalý, je potřeba vybrat slušivý dárkový obal.
24.10.2019