17.09.2014
1. FESTIVAL VÍNA LIBEREC

Vážení přátelé vína,

srdečně Vás zveme zahajovací ročník Festivalu vína Liberec, který se Vám chystá představit více než 200 vín nejprestižnějších vinařů z Čech a Moravy - poslechněte si naši zvukovou pozvánku a níže v textu nalezněte pod jednotlivými odkazy podrobnější informace. Na plakát k Festivalu se můžete podívat zde.

Vína Vám k degustaci nabídnou přímo majitelé jednotlivých vinařství - NOVÉ VINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ ŠPALEK, REISTEN, ZÁMECKÉ VINAŘSTVÍ BZENEC, MIKROSVÍN MIKULOV, KOŘÍNEK, ARTE VINI, LAHOFER, HANZEL, KRÁSNÁ HORA, SPIELBERG, BMVINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ BALOUN, ŽERNOSECKÉ VINAŘSTVÍ, KRAUS, VINAŘSTVÍ POD RADOBÝLEM - a budete mít jedinečnou příležitost ochutnat vína například od držitele titulu Vinař roku 2014 - Miroslava VOLAŘÍKA nebo vína nejlepšího Vinařství roku 2013 - vinařství SONBERK.

Atmosféra festivalu bude dokreslena cimbálovou muzikou a originální hudební dramaturgií složenou z bluesových, jazzových nebo countryových kapel včetně jednoho netradičního hudebního překvapení, více v programu. Během dne vystoupí cimbálová muzika Dušana Kotlára, Big Band ZUŠ Liberec, Last Minute trio, Yellow sisters/materska.com, Bobby Houda, Country Cooks, Loop Station (Swabik feat. Rebella Yella) a Hitfakers. Pro děti máme připraveny dobrodružné skautské hry a veselé divadelní představení.

Všem Vám jistě během celého dne přijdou k chuti gurmánské speciality od regionálních farmářů - bio farma Jitrava, uzenářů, sýrařů - Ovčácký sýr, pekařů - HAIRY Bakers a Alexandr Kendik nebo chovatelů ryb - Pstruhařství Ladislav Sluka či výrobců sladkých zákusků a kávy - Sweet City a Panorama Café.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - Pro skupiny 10-30 osob nabízíme uzavřenou řízenou degustaci v základní "Classic" nebo rozšířené "Extra" verzi v salónku Liebiegova paláce. Pro bližší informace nebo objednávku nás, prosím, kontaktujte na decante@decante.cz nebo tel 608 305 000.

1. Festival vína Liberec se uskuteční v sobotu 27. září 2014 od 10h do 22h v Liebiegově paláci – U Tiskárny 81, Liberec - na arkádovém čtvercovém nádvoří v zadním traktu paláce a přilehlých prostorách.

Vstup je pro všechny návštěvníky volný, vína lze degustovat zakoupením signované skleničky "Festival vína Liberec" a vinných žetonů v libovolném množství.


Festival pro Vás připravili:

     &                                                                 Akce se koná pod záštitou Statutárního města Liberec

Festival podpořili:

            
   *       


Mediální partneři:

 
        

 

 

 

BAZAR VÍN 20.06.2020
novinka
Sobota 20.6. od 9 do 15 hod. jsme pro Vás nachystali tradiční VINNÝ BAZAR aneb DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.
03.06.2020
The Wine Must Go On
novinka
Již tento pátek 15.5. odpoledne 14. – 18.00 h zveme do Decanté, kde na vás bude čekat 12 bílých vín. Akce prob...
12.05.2020
OTEVŘENO...
novinka
Věříme že s dobrým vínem se vše zvládá lépe a celá situace se co nejdříve vrátí do běžných kolejí....
21.03.2020