17.09.2014
1. FESTIVAL VÍNA LIBEREC

Vážení přátelé vína,

srdečně Vás zveme zahajovací ročník Festivalu vína Liberec, který se Vám chystá představit více než 200 vín nejprestižnějších vinařů z Čech a Moravy - poslechněte si naši zvukovou pozvánku a níže v textu nalezněte pod jednotlivými odkazy podrobnější informace. Na plakát k Festivalu se můžete podívat zde.

Vína Vám k degustaci nabídnou přímo majitelé jednotlivých vinařství - NOVÉ VINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ ŠPALEK, REISTEN, ZÁMECKÉ VINAŘSTVÍ BZENEC, MIKROSVÍN MIKULOV, KOŘÍNEK, ARTE VINI, LAHOFER, HANZEL, KRÁSNÁ HORA, SPIELBERG, BMVINAŘSTVÍ, VINAŘSTVÍ BALOUN, ŽERNOSECKÉ VINAŘSTVÍ, KRAUS, VINAŘSTVÍ POD RADOBÝLEM - a budete mít jedinečnou příležitost ochutnat vína například od držitele titulu Vinař roku 2014 - Miroslava VOLAŘÍKA nebo vína nejlepšího Vinařství roku 2013 - vinařství SONBERK.

Atmosféra festivalu bude dokreslena cimbálovou muzikou a originální hudební dramaturgií složenou z bluesových, jazzových nebo countryových kapel včetně jednoho netradičního hudebního překvapení, více v programu. Během dne vystoupí cimbálová muzika Dušana Kotlára, Big Band ZUŠ Liberec, Last Minute trio, Yellow sisters/materska.com, Bobby Houda, Country Cooks, Loop Station (Swabik feat. Rebella Yella) a Hitfakers. Pro děti máme připraveny dobrodružné skautské hry a veselé divadelní představení.

Všem Vám jistě během celého dne přijdou k chuti gurmánské speciality od regionálních farmářů - bio farma Jitrava, uzenářů, sýrařů - Ovčácký sýr, pekařů - HAIRY Bakers a Alexandr Kendik nebo chovatelů ryb - Pstruhařství Ladislav Sluka či výrobců sladkých zákusků a kávy - Sweet City a Panorama Café.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - Pro skupiny 10-30 osob nabízíme uzavřenou řízenou degustaci v základní "Classic" nebo rozšířené "Extra" verzi v salónku Liebiegova paláce. Pro bližší informace nebo objednávku nás, prosím, kontaktujte na decante@decante.cz nebo tel 608 305 000.

1. Festival vína Liberec se uskuteční v sobotu 27. září 2014 od 10h do 22h v Liebiegově paláci – U Tiskárny 81, Liberec - na arkádovém čtvercovém nádvoří v zadním traktu paláce a přilehlých prostorách.

Vstup je pro všechny návštěvníky volný, vína lze degustovat zakoupením signované skleničky "Festival vína Liberec" a vinných žetonů v libovolném množství.


Festival pro Vás připravili:

     &                                                                 Akce se koná pod záštitou Statutárního města Liberec

Festival podpořili:

            
   *       


Mediální partneři:

 
        

 

 

 

Vinařství Filiberk
novinka
Rodinné butikovo-garážové vinařství s jasnou filosofií je dokladem toho, že i bez špičkové technologie, takřka...
17.02.2019
Festival Vína Liberec #4
novinka
4. ročník Festivalu Vína Liberec se uskuteční v Kulturním centru 101010 ve Vratislavicích 31. srpna 2019 od ...
17.02.2019
SVATOMARTINSKÁ, MLADÁ VÍNA A BEAUJOLAIS 2018
novinka
I letos jsme si pro Vás v DECANTÉ připravili nabídku SVATOMARTINSKÝCH, MLADÝCH VÍN A BEAUJOLAIS NOUVEAU. V pro...
26.09.2018